درج آگهي ويژه 8 ستاره يكساله+ پنل ارسال پيامك انبوه مادام العمر : 95000 تومان

نیازمندی های Orum Tejarat

گروه کاشی و سرامیک اطمینان

گروه کاشی و سرامیک اطمینان

آگهی رایگان
  •   phone
  • email
  •    فارس آباده
  • خدمات خدمات بازرگاني
  • 45 بازدید
  • تاریخ ثبت آگهی : ۱۳۹۶/۰۷/۱۷
  • آخرین بروز رسانی : ۱۳۹۶/۰۸/۲۱
  • با سلام مجتمع کاشی و سرامیک آباده ، از بزرگترین تولید کنندگان کاشی و سرامیک در خاورمیانه ، با متوسط حجم تولید روزانه دویست هزار متر مربع ، آماده ی ارائه ی خدمات با کیفیت بین المللی به متقاضیان گرامی است. یکی از بزرگترین اهداف این مجموعه ، پیوستن به بازار جهانی در صنعت کاشی و سرامیک است. به همین منظور جهت صادرات کاشی به کشور شما، تمایل به همکاری مستدام با شرکت شما داریم. قابل توجه است درصورت تمایل آن شرکت و پس از بررسی های لازم، امکان اعطای نمایندگی انحصاری به شما می باشد. لازم به ذکر است، مجتمع کاشی و سرامیک آباده هم اکنون بخش قابل توجهی از تولیدات " دیوار " و " کف " خود را به کشورهای همسایه صادر می کند. محصولات کاشی کف و دیوار این مجموعه در اندازه های متفاوت با بهترین کیفیت چاپ در جهت رفع نیازها و رضایت مشتری ارائه می گردد. گروه کاشی و سرامیک اطمینان از نماینده ی شرکت شما جهت بازدید از مجموعه، دعوت به عمل می آورد. کاتالوگ محصولات به پیوست تقدیم حضور می گردد. آدرس : کیلومتر 10 جاده ی آباده – اصفهان. گروه کاشی و سرامیک اطمینان

با سلام

مجتمع کاشی و سرامیک آباده ، از بزرگترین تولید کنندگان کاشی و سرامیک در خاورمیانه ، با متوسط حجم تولید روزانه دویست هزار متر مربع ، آماده ی ارائه ی خدمات با کیفیت بین المللی به متقاضیان گرامی است.

یکی از بزرگترین اهداف این مجموعه ، پیوستن به بازار جهانی در صنعت کاشی و سرامیک است. به همین منظور جهت صادرات کاشی به کشور شما، تمایل به همکاری مستدام با شرکت شما داریم. قابل توجه است درصورت تمایل آن شرکت و پس از بررسی های لازم، امکان اعطای نمایندگی انحصاری به شما می باشد.

لازم به ذکر است، مجتمع کاشی و سرامیک آباده هم اکنون بخش قابل توجهی از تولیدات " دیوار " و " کف " خود را به کشورهای همسایه صادر می کند. محصولات کاشی کف و دیوار این مجموعه در اندازه های متفاوت با بهترین کیفیت چاپ در جهت رفع نیازها و رضایت مشتری ارائه می گردد.

گروه کاشی و سرامیک اطمینان از نماینده ی شرکت شما جهت بازدید از مجموعه، دعوت به عمل می آورد.

کاتالوگ محصولات به پیوست تقدیم حضور می گردد.

آدرس : کیلومتر 10 جاده ی آباده اصفهان. گروه کاشی و سرامیک اطمینان 

ثبت آگهی رایگان